Yhteystiedot

Kanslia:
Mustasaaren virastotalo,
Keskustie 4,
65610 Mustasaari

Auki ma–to klo 08–16
Puh. 06 327 7154
Sähköposti: musiikkiopisto@mustasaari.fi
Musiikkiopiston verkkosivut:
www.mustasaari.fi/musiikkiopisto

Rehtori:
Tomas Holmström
Puh. 06 327 7211
Sähköposti: tomas.holmstrom@mustasaari.fi

Sihteeri:
Martina Uthardt
Puh. 06 327 7154
Sähköposti: martina.uthardt@mustasaari.fi

Hankekoordinaattori:
Susanna Anneberg
Puh. 044 727 7343
Sähköposti: susanna.anneberg@mustasaari.fi

Opettajat:

Aitoaho Tuukka
lyömäsoittimet
tuukkaaitoaho@hotmail.com

Anneberg Susanna
piano
susanna.anneberg@mustasaari.fi

Bergman Catarina
huilu
catarina.bergman@netikka.fi

Bäck Roger
karuselli
rogerback.music@gmail.com

Franzén Rabbe
sähkökitara, bändi
rabbefranzen@yahoo.com

Granlund Raita
laulu
raita.granlund@gmail.com

Granlund Simon
laulu
enurbenur@hotmail.com

Hillebrandt Eva
huilu
eva.hillebrandt@edu.vaasa.fi

Holmlund Roger
piano, saksofoni, harmonikka
roger.holmlund@nic.fi

Hiisvirta Satu
huilu
satu.hiisvirta@edu.vaasa.fi

Jokinen Jari
tuuba, trumpetti, vetopasuuna
jari.jokinen@edu.vaasa.fi

Kantola Suvi
viulu
suviaster@gmail.com

Kuokkanen Vesa
kitara
vesa.kuokkanen@luukku.com

Levlin Anne
teoria-aineet, (musiikin perusteet)
anne.levlin@mustasaari.fi

Lindfors Georgina
laulu
georgina.lindfors@luukku.com

Lindblom Stefan
sähköbasso
kilju.lindblom@gmail.com

Lund Bo
harmonikka
bo.lund@edu.vaasa.fi

Löfroth Päivi
viulu
paivi.lofroth-vidjeskog@mustasaari.fi

Nedergård Elisabeth
klarinetti
lisa.nedergard@gmail.com

Nordström Johnny
piano (rytmi)
jmnordst78@gmail.com

Nordqvist Margaretha
laulu
margaretha.nordqvist@edu.vaasa.fi

Nygård Erik
viulu
erik.nygard@netikka.fi

Packalén Tom
teoria-aineet, (musikens grunder)
packalentom@gmail.com

Panula Arto
trumpetti
arto.panula@saunalahti.fi

Pellinen Marja
varhaisiän musiikinopettaja, piano ja rytmiikka
marja.pellinen@edu.vaasa.fi

Saari Taneli
kitara
taneli.saari@gmail.com

Strömvall Trygve
piano
trygve.stromvall@mustasaari.fi

Toppinen Johanna
sello
johanna.toppinen@edu.vaasa.fi

Winberg Lina
tanssi
lina.winberg@mustasaari.fi