Yhteystiedot

Sähköposti: ymparistoyksikko(at)mustasaari.fi
Vaihde (Mustasaari): 06 327 7111

   
Vt. ympäristö- ja ympäristöterveydenhuollon päällikkö    
Tommy Stenlund 044 727 1284 tommy.stenlund(at)mustasaari.fi 
Ympäristönsuojelupäällikkö    
Anna-Maria Mattfolk 050 336 5013 anna-maria.mattfolk(at)mustasaari.fi 
Mustasaaren osasto
     
Keskustie 4, 65610 Mustasaari 
       
Ympäristö- ja terveystarkastajat                      
Bernice Solstrand  Elintarvikkeet, terveydensuojelu 050 69 628 bernice.solstrand(at)mustasaari.fi 
Camilla Österberg-Mattila (ma-to) Ympäristönsuojelu  050 403 4053  camilla.osterberg-mattila(at)mustasaari.fi
Marica Solpe (ti-pe) Ympäristönsuojelu (Korsnäs ja Mustasaari)
 044 727 7995 marica.stolpe(at)mustasaari.fi
Annika Öst Terveydensuojelu  044 727 7314  annika.ost(at)mustasaari.fi
Suvi Jaakkola (ma-ti) Elintarvike 040 579 8532 suvi.jaakkola(at)mustasaari.fi
Toimistosihteeri       
Lisa Martens   Hallinto  044 727 7379 lisa.martens(at)mustasaari.fi 
       
Vöyrin osasto
     
Vöyrintie 18, 66600 Vöyri
     
Ympäristö- ja terveystarkastaja     
Mari Rantala Elintarvikkeet, terveydensuojelu 050 592 4903  mari.rantala(at)mustasaari.fi
       
Maalahden osasto
     
Malminkatu 5, 66100 Maalahti      
       
Ympäristö- ja terveystarkastaja      
Marcella Pellas Elintarvikkeet, terveydensuojelu  050 336 9860  marcella.pellas(at)mustasaari.fi
       
Närpiön osasto
     
Kirkkotie 2, 64200 Närpiö       
       
Ympäristönsuojelupäällikkö    
Anna-Maria Mattfolk   050 336 5013  anna-maria.mattfolk(at)mustasaari.fi 
       
Ympäristö- ja terveystarkastajat     
Maria Nylund  Terveydensuojelu   050 549 6046   maria.nylund(at)mustasaari.fi
Kerstin Häggqvist  Elintarvike, terveydensuojelu  050 409 9354  kerstin.haggqvist(at)mustasaari.fi
Linda Nordmyr (ti-pe) Ympäristönsuojelu, viemäri  044 727 1263  linda.nordmyr(at)mustasaari.fi
       
Kristiinankaupungin osasto
   
Koulukatu 11, 64100 Kristiinankaupunki      
     
Ympäristö- ja terveystarkastajat      
Jennie Klockars (ti-pe) Terveydensuojelu 040 579 8521  jennie.klockars(at)mustasaari.fi
Suvi Jaakkola (ke-pe) Elintarvike 040 579 8532 suvi.jaakkola(at)mustasaari.fi
Sonja Grönholm Ympäristönsuojelu 040 052 2102  sonja.gronholm(at)mustasaari.fi
Jens Hannus Tuulivoima, viemäri, sisäilma 044 727 1202 jens.hannus(at)mustasaari.fi